Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Amerika Yurtdışı Dil Okulları
İngiltere Dil Okulları Amerika Dil Okulları Kanada Dil Okulları İrlanda Dil Okulları Malta Dil Okulları Avustralya Dil Okulları Almanya Dil Okulları Fransa Dil Okulları İspanya Dil Okulları İtalya Dil Okulları
Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı için Hemen Arayın
İstanbul Merkez
0216 550 31 54 0850 241 12 12
Whatsapp Hattı 05333442963
Londra Ofis 0850 241 12 12

Amerika Dil Okulları

Pasifik Yurtdisi Egitim Ingiltere dil okullari ve kolejlerinin Türkiye resmi temsilcilisi ve kayit ofisi oldugundan Ingiltere dil okullarina yapilacak kayitlarda hiçbir danismanlik ücreti veya vize islemleri için ekstra ücret talep etmemektedir. Ögrenciler sadece Ingiltere dil okullarinin açiklamis olduklari resmi egitim ücretlerini ödemekle yükümlüdürler.

Pasifik Yurtdisi Egitim araciligi ile Ingilterede herhangi bir dil okulu na kayit yaptiran ögrencilere çogu zaman dil okullari tarafindan sadece Pasifik ögrencilerine özel %40 a varan indirimler uygulanmaktadir.

Pasifik Yurtdisi Egitim tarafindan vize islemleriniz profesyonelce yapildigindan ögrenciler bireysel olarak dil egitimi için basvurduklarinda 5-6 hafta süren vize islem süreci hem 1 hafta gibi bir süreye indiriliyor hem de vize dosyaniz hatasiz hazirlandigindan vizeden ret alma sansiniz minimuma indiriliyor.

Ayrica Pasifik tarafindan hedeflerinize uygun dogru dil okulu seçimi, ekonomik uçak bileti temini, havaalani karsilamalari, saglik sigortasi temini, kalacak yer ayarlamasi, ailenize moral destegi ve dil egitiminiz süresince her türlü destek saglanmaktadir.

Amerika Yurtdışı Dil Okulları

LAL Language CentresFort Lauderdale
Embassy EnglishLos Angeles
EurocentresLunenburg
Embassy EnglishNew York
Kaplan International EnglishNew York East Village
Kaplan International English New York Empire State
Embassy EnglishSan Diego
EurocentresSan Diego
Embassy EnglishSan Francisco
Santa Monica College Santa Monica
ELS Language CentersSanta Monica