Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Yurtdışı Sertifika Programı
Yurtdışında Sertifika Programlarına katılmak için 6 Neden
Yurtdisinda Sertifika Programlarina katilmak için 6 Neden:
1 - Akademik yasantinizda almis oldugunuz teorik egitimi profesyonel hayatta pratige dökme imkaniniz olur.
2 - Mesleki konularda egitim alirken ayni zamanda Ingilizce bilginizi gelistirirsiniz.
3 - Sertifika kursu sonunda üniversiteye geçmek isteyen ögrencilere kredi transfer imkani bulunmaktadir.
4 - Yurtdisindaki sertifika kurslarina kabul almak Yüksek Lisans programlarina kabul almaktan çok daha kolaydir genellikle TOEFL-IBT den 70 puan veya IELTS ten 5 puan almak yeterlidir.
5 - Sertifika egitimini tamamladiktan sonra mesleginiz ile ilgili bir alanda degisen sürelerde maasli staj yapma imkani bulunmaktadir.
6 - Sertifika kurslari egitimi genellikle 3, 6, 9 ve 12 ay sürmektedir ve bu kurslara her ay kayit olmak mümkündür.
Yurtdisi sertifika kurslari business managamanet, marketing ve International trade gibi birçok alanda mesleki egitim veren kurslardir. Egitim sonunda maasli staj imkani saglayan sertifika kurslarina talep her geçen gün artmaktadir.
Sertifika Programları Hakkında Bilinmeyenler
Sertifika Kursuna Katilma Sartlari Nelerdir?
Sertifika veya diploma kursuna katilabilmek için orta düzeyde Ingilizce bilmek ve lise ya da üniversite mezunu olmak gerekmektedir. Ülke seçimi ve kurslar hakkinda merak ettiginiz her konuda bizi telefonla arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edip ücretsiz profesyonel danismanlik hizmeti alabilirsiniz.
Sertifika Programi Egitimi Nedir?
Son yillarda oldukça popüler hale gelen sertifika ve diploma kurslari hem Ingilizcenizi kendi mesleginizde daha etkin kullanabilmenizi saglayacak hem de program sonunda alacaginiz sertifika veya diploma ile hedeflediginiz kariyer için büyük bir avantaj saglamis olacaksiniz.
Sertifika ve Diploma Kursu Kaç Ay Sürer?
Bu kurslar en az 1, en çok 12 ay sürelidir. Ayrica birçok okul, kurs sonrasi bir sirkette staj olanagi sagladigi için kisa dönemde kendinizi gelistirip is yasamina atilabilir veya kariyerinizde hizla yükselebilirsiniz.
Is Tecrübesi Kazandiran Stajlar!
Sertifika veya diploma kursu sonunda mesleginiz ile ilgili 2 hafta ile 1 yil arasi staj yapabilirsiniz. Yurtdisinda yapacaginiz staj size önemli bir is tecrübesi kazandirirken ülkenize geri döndügünüzde kariyer hedeflerinize daha hizli ulasmanizi saglar.
Kursa Kimler Katilmali?
Is dünyasina adim atan yeni mezunlar ve mesleki bilgisini gelistirmek isteyen profesyoneller katilmalidir. Bu kurslarda dersler akademisyenlerin yani sira, konusunda uzman profesyonel is adamlari tarafindan da verilir. Bu size deneyim ve tecrübelerinden yararlanma ve kendinizi gelistirme firsati vermektedir.
İngiltere Sertifika Programları
Kanada Sertifika Programları
Amerika Sertifika Programları
Avustralya Sertifika Programları
BİLGİ TALEP FORMU
Adınız Soyadınız Telefon Numaranız E-Mail Adresiniz Mesaj