Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Yurtdışı Sertifika Programı
Yurtdışında Sertifika Programlarına katılmak için 6 Neden
Yurtdışında Sertifika Programlarına katılmak için 6 Neden:
1 - Akademik yaşantınızda almış olduğunuz teorik eğitimi profesyonel hayatta pratiğe dökme imkanınız olur.
2 - Mesleki konularda eğitim alırken aynı zamanda İngilizce bilginizi geliştirirsiniz.
3 - Sertifika kursu sonunda üniversiteye geçmek isteyen öğrencilere kredi transfer imkanı bulunmaktadır.
4 - Yurtdışındaki sertifika kurslarına kabul almak Yüksek Lisans programlarına kabul almaktan çok daha kolaydır genellikle TOEFL-IBT den 70 puan veya IELTS ten 5 puan almak yeterlidir.
5 - Sertifika eğitimini tamamladıktan sonra mesleğiniz ile ilgili bir alanda değişen sürelerde maaşlı staj yapma imkanı bulunmaktadır.
6 - Sertifika kursları eğitimi genellikle 3, 6, 9 ve 12 ay sürmektedir ve bu kurslara her ay kayıt olmak mümkündür.
Yurtdışı sertifika kursları business managamanet, marketing ve International trade gibi birçok alanda mesleki eğitim veren kurslardır. Eğitim sonunda maaşlı staj imkanı sağlayan sertifika kurslarına talep her geçen gün artmaktadır.
Sertifika Programları Hakkında Bilinmeyenler
Sertifika Kursuna Katılma Şartları Nelerdir?
Sertifika veya diploma kursuna katılabilmek için orta düzeyde İngilizce bilmek ve lise ya da üniversite mezunu olmak gerekmektedir. Ülke seçimi ve kurslar hakkında merak ettiğiniz her konuda bizi telefonla arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edip ücretsiz profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
Sertifika Programı Eğitimi Nedir?
Son yıllarda oldukça popüler hale gelen sertifika ve diploma kursları hem İngilizcenizi kendi mesleğinizde daha etkin kullanabilmenizi sağlayacak hem de program sonunda alacağınız sertifika veya diploma ile hedeflediğiniz kariyer için büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız.
Sertifika ve Diploma Kursu Kaç Ay Sürer?
Bu kurslar en az 1, en çok 12 ay sürelidir. Ayrıca birçok okul, kurs sonrası bir şirkette staj olanağı sağladığı için kısa dönemde kendinizi geliştirip iş yaşamına atılabilir veya kariyerinizde hızla yükselebilirsiniz.
İş Tecrübesi Kazandıran Stajlar!
Sertifika veya diploma kursu sonunda mesleğiniz ile ilgili 2 hafta ile 1 yıl arası staj yapabilirsiniz. Yurtdışında yapacağınız staj size önemli bir iş tecrübesi kazandırırken ülkenize geri döndüğünüzde kariyer hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar.
Kursa Kimler Katılmalı?
İş dünyasına adım atan yeni mezunlar ve mesleki bilgisini geliştirmek isteyen profesyoneller katılmalıdır. Bu kurslarda dersler akademisyenlerin yanı sıra, konusunda uzman profesyonel iş adamları tarafından da verilir. Bu size deneyim ve tecrübelerinden yararlanma ve kendinizi geliştirme fırsatı vermektedir.
İngiltere Sertifika Programları
Kanada Sertifika Programları
Amerika Sertifika Programları
Avustralya Sertifika Programları
BİLGİ TALEP FORMU
Adınız Soyadınız Telefon Numaranız E-Mail Adresiniz Mesaj