Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Hakkımızda
Pasifik Yurtdisi Egitim Danismanligi 2004 yilinda kurulmustur. Kuruldugu yildan bu yana Yurtdisi Egitim Danismanligi alaninda büyük bir titizlik ve özenle çalismaktadir. Her sene Pasifik Yurtdisi Egitim araciligi ile yurtdisindaki egitim programlarimiza katilan 500'den fazla ögrencilerimizin %85'e yakin kismi bizi bir arkadaslarindan duyarak ve tavsiye üzerine bizi tercih etmektedir.
Türkiye’den İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş İlk Eğitim Danışmanlık Şirketidir, BRITISH COUNCIL Tarafından Ruhsatlandırılmış Acentedir, Merkezi İngiltere’de Bulunan En Prestijli Eğitim Derneklerinden QE-Quality English Derneği Üyesidir, 30'dan Fazla Ülkede 500'den Fazla Okulun Türkiye Resmi Temsilciliğini Yapmaktadır, Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul Kadıköy'deki Şirket Merkezinde Her Sene Binlerce Öğrenciye Hizmet Vermektedir, Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İlk Olarak 2004 Yılında Kanada Toronto'da Faaliyete Başlamıştır.
Firma kuruculari yurtdisinda egitimlerini tamamladiktan sonra bulunduklari ülkelerde uluslar arasi ögrencilere hizmet vermek amaci ile Pasifik Yurtdisi Egitim Danismanligi firmasini kurmus bulunmaktalar.

Türkiye’nin en saygin ve güçlü danismanlik firmalari arasinda yer alan Pasifik, yurtdisinda egitim almak isteyen ögrencilere, egitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danismanlik hizmeti vererek, en dogru tercihi yapmalarini saglamaktadir. Basta Kanada, Ingiltere, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Ispanya, Almanya, Fransa, Japonya ve Rusya’da olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli Üniversite, Kolej ve Dil Okulunun Türkiye resmi temsilciligini yapmaktadir.

Türkiye temsilciligini yaptigimiz uluslar arasi egitim kuruluslari kendi alanlarinda lider kuruluslar olup bulunduklari ülkelerdeki egitim bakanliklarina ve uluslar arasi tüm egitim derneklerine kayitli bulunmaktalar. Temsil ettigimiz her bir egitim kurumunu; ders kitaplari seçimi, çalistirdigi ögretmenlerin yeterlilikleri, sehir merkezine yakinligi, sundugu konaklama seçenekleri, ögrenci kombinasyonu, ve egitim verilen programlar konularinda ayrintili bir sekilde inceleyip, bu okullarda okuyan ögrencilerle görüsmeler yaptiktan sonra bizzat siniflarda derse katilarak sinif ortamlarini gözlemliyoruz. Bunlarin neticesinde kalitesine inandigimiz okullarla temsilcilik anlasmasina karar veriyoruz. Bu titiz çalismalar ögrencilerimizin kaliteli bir ortamda iyi bir egitim almalarina olanak tanimak ve hayal kirikliklarina meydan vermemek için yapilmaktadir.
2022 Copyright
Hizmet Alanlarımız
» 30 Farkli Ülkede Yurtdisi Dil Okullari 
» 30 Farkli Ülkede Yurtdisi Yaz Okullari ve Yaz Kamplari
» Is Adamlarina Yönelik Executive Programlar
» Sirketlere Özel Egitim Programlari
» Is Ingilizcesi (Business English)
» Mesleki Sertifika Kurslari
» Mesleki Diploma Kurslari 
» 50 Yas Üstü Yetiskinler için Özel Programlar
» Teacher Training Programlari
» Work & Study Programi
» Üniversite Lisans Programlari
» MBA - Master Programlari
» Lise Egitimi
Okullarımızda Sunulan Bazı Eğitim Programları
» General English,
» Business English,
» TESL, TESOL, TEFL, CELTA, DELTA ve ELT Diploma,
» TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, Trinity, GRE, SAT1,2 Preparation,
» Cambridge Examination FCE, CAE, CPE, PET,
» Work Internship,
» Global Marketing,
» International Trade,
» International Finance,
» Human Resources,
» I.T.
» Business Law,
» Accounting,
» Business Administration,
» Teacher Training,
» Medical English Courses,
» Study & Work Program,
» E-Business,
» Internet Marketing ve daha birçok programi incelemek için web sitemizde yer alan Dil Okullari Rehberi, Yaz Okullari Rehberi ve Sertifika &Diploma Rehberi sayfalarini ziyaret edebilirsiniz.


Her zaman var olan yabanci dil ögrenme gerekliligi, Türkiye’nin Avrupa Birligi üyelik sürecine girdigi su günlerde daha da önem kazanmistir. Her yil binlerce ögrenci üniversitelerin çesitli bölümlerinden mezun olmaktadir. Ancak mezun olan her ögrenciye is yaratma potansiyeli olmayan is dünyasinda avantajli olmanin ve is bulup ideal kariyer firsatlarini yakalamanin yolu yurtdisinda egitim almaktan geçer. Artik çogu zaman tek yabanci dil bilmenin dahi yeterli olmadigi gözlemlenen Insan Kaynaklari arastirma raporlarinda, yurtdisinda alinacak bir dil egitiminin özellikle akici bir aksana sahip olmak için gerekli oldugu düsünülmektedir. Bu sayede üniversitelerden yeni mezun olmus ve henüz is tecrübesi olmayan gençlerin ideallerindeki ise sahip olma avantajlari artmaktadir.
Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Verdiğimiz Alanlar
» Dil Okullarina kayit ve yerlestirme,
» Üniversite ve Master Programlarina kayit ve yerlestirme,
» Çocuklar ve Gençler Için Yurtdisi Yaz Okullari,
» Yönetici ve Is Adamlari Için Executive Programlar,
» Sertifika & Diploma Programlari kayit ve yerlestirme,
» Sinav hazirlik Programlari; IELTS, TOEFL, PTE ve Trinity
» Vize müracaat islemleri,
» Ögrenciler için ekonomik uçak bileti temini,
» Yurtdisinda saglik sigortasi temini,
» Farkli konaklama seçenekleri ve Havaalani karsilama

Almayi düsündügünüz egitimin sizleri hedeflerinize ulastiracak bir egitim olup olmadigi konusunda uzman egitim danismanlarindan fikir almadan karar vermeyin.
Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti Almanın Önemi
Neden Yurtdisi Egitim Danismanlik Hizmeti Almalisiniz?
 
Daha Ekonomik Kayit Olma Olanagi
Türkiye'de herhangi bir danismanlik firmasina basvurarak yurtdisina egitim için gitmeniz, dogrudan bir okul ile yazisip gitmenize göre her zaman daha ekonomiktir. Danismanlik firmasi ile gittiginizde hiç bir zaman daha fazla ödemezsiniz, aksine bazi danismanlik firmalari yurtdisindaki okullardan grup indirimi aldigi için genelde ayni egitim için daha az ödersiniz.
 
Maddi Avantaj
Kendiniz dogrudan yurtdisindaki bir egitim kurumuna basvurdugunuzda genellikle okulun indirimsiz fiyatlarindan ücretlendirilirsiniz veya çok düsük oranda indirimden yararlanirsiniz fakat her sene bu okula yüzlerce ögrenci gönderen bir danismanlik sirketi araciligi ile basvurmaniz durumunda sadece bu danismanlik sirketi ögrencilerine uygulanan %40'a varan oranlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrica bu basvurunuz ile ilgili her türlü posta ve haberlesme giderlerini karsilamaniz gerekir. Ancak, basvurunuzu bir  danismanlik sirketi araciligi ile yaptiginizda tüm yazismalar, posta ve her türlü telefon giderleri firma tarafindan sizden herhangi bir ücret talep edilmeden yapilir. Pasifik Yurtdisi Egitim Danismanligi 2004 yilindan beri her sene yurtdisindaki okullara toplamda 1.000'den fazla ögrenci göndermektedir. Çalistigimiz 500 civarinda okulun sadece Pasifik ögrencilerine uyguladiklari indirimleri bulunmaktadir. 
 
Kisa Sürede Kayit Olanagi
Danismanlik firmalari, sizin haftalar içinde yapabileceginiz tüm islemleri en fazla 1–2 günde tamamlar. Bu sekilde önemli bir zaman tasarrufunda bulunmus olursunuz.
 
Vize Avantaji
Danismanlik firmasina basvurdugunuzda vize alma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü elçilikler ve konsolosluklar vize islemi esnasinda taninmis bir danismanlik firmasina basvuran ögrenciler için kolaylik gösterirler.
 
Dogru Okul Seçimi
Danismanlik firmalari, sizin ile ayni dili konusan, yurtdisi deneyimi olan profesyonel danismanlara sahiptir. Bu danismanlar, gitmeyi düsündügünüz ülkeyi ve okulu daha önce bizzat giderek görmüstür. Bu yüzden ihtiyaçlariniza ve beklentilerinize en uygun okulun seçiminde size önemli yararlar saglarlar, Okul ile ilgili artilari ve eksileri anlatmanin yani sira, siz daha okula gitmeden okulu net bir sekilde tanimaniza yardimci olurlar.
 
Ulasim Kolayligi
Danismanlik firmasi gideceginiz ülkeye, indirimli uçak bileti temininde size yardimci olur.
 
Karsilama, Saglik Sigortasi ve Kalacak Yer Temini
Yurtdisina çiktiginizda havaalaninda sorunsuz karsilanmaniz, saglik sigortanizin islevsel olmasi ve kalacak yerinizin ayarlanmasinda danismanlik firmalari benzersiz yardimlarda bulunurlar.
 
Egitiminiz Süresince Destek
Yurtdisinda yasadiginiz zorluklari asmada  size ücretsiz danismanlik ve rehberlik yaparlar. Dogru bir danismanlik firmasi, kendisine basvurdugunuz ilk günden, yurtdisinda egitim alip saglikli olarak geri döndügünüz son güne kadar, yurtiçinde ve yurtdisinda karsilastiginiz sorunlarin giderilmesinde, hakli nedenler ile yaptiginiz yardim isteklerinde daima sizin yaninizda olur.
 
Ailenize Moral Destegi
Yurtdisina gidecek ögrencinin, yurtdisindaki yasami konusunda belki de dünyada en çok endise duyan veliler Türk velilerdir. Yurtdisi egitim firmalari veli ve ögrenci arasinda köprü görevi üstlenerek ögrencinin verimli egitim almasini saglar.