Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Hakkımızda
Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktadır. Her sene Pasifik Yurtdışı Eğitim aracılığı ile yurtdışındaki eğitim programlarımıza katılan 500'den fazla öğrencilerimizin %85'e yakın kısmı bizi bir arkadaşlarından duyarak ve tavsiye üzerine bizi tercih etmektedir.
Türkiye’den İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş İlk Eğitim Danışmanlık Şirketidir, BRITISH COUNCIL Tarafından Ruhsatlandırılmış Acentedir, Merkezi İngiltere’de Bulunan En Prestijli Eğitim Derneklerinden QE-Quality English Derneği Üyesidir, 30'dan Fazla Ülkede 500'den Fazla Okulun Türkiye Resmi Temsilciliğini Yapmaktadır, Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul Kadıköy'deki Şirket Merkezinde Her Sene Binlerce Öğrenciye Hizmet Vermektedir, Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İlk Olarak 2004 Yılında Kanada Toronto'da Faaliyete Başlamıştır.
Firma kurucuları yurtdışında eğitimlerini tamamladıktan sonra bulundukları ülkelerde uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasını kurmuş bulunmaktalar.

Türkiye’nin en saygın ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Pasifik, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktadır. Başta Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İspanya, Almanya, Fransa, Japonya ve Rusya’da olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli Üniversite, Kolej ve Dil Okulunun Türkiye resmi temsilciliğini yapmaktadır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız uluslar arası eğitim kuruluşları kendi alanlarında lider kuruluşlar olup bulundukları ülkelerdeki eğitim bakanlıklarına ve uluslar arası tüm eğitim derneklerine kayıtlı bulunmaktalar. Temsil ettiğimiz her bir eğitim kurumunu; ders kitapları seçimi, çalıştırdığı öğretmenlerin yeterlilikleri, şehir merkezine yakınlığı, sunduğu konaklama seçenekleri, öğrenci kombinasyonu, ve eğitim verilen programlar konularında ayrıntılı bir şekilde inceleyip, bu okullarda okuyan öğrencilerle görüşmeler yaptıktan sonra bizzat sınıflarda derse katılarak sınıf ortamlarını gözlemliyoruz. Bunların neticesinde kalitesine inandığımız okullarla temsilcilik anlaşmasına karar veriyoruz. Bu titiz çalışmalar öğrencilerimizin kaliteli bir ortamda iyi bir eğitim almalarına olanak tanımak ve hayal kırıklıklarına meydan vermemek için yapılmaktadır.
2022 Copyright
Hizmet Alanlarımız
» 30 Farklı Ülkede Yurtdışı Dil Okulları 
» 30 Farklı Ülkede Yurtdışı Yaz Okulları ve Yaz Kampları
» İş Adamlarına Yönelik Executive Programlar
» Şirketlere Özel Eğitim Programları
» İş İngilizcesi (Business English)
» Mesleki Sertifika Kursları
» Mesleki Diploma Kursları 
» 50 Yaş Üstü Yetişkinler için Özel Programlar
» Teacher Training Programları
» Work & Study Programı
» Üniversite Lisans Programları
» MBA - Master Programları
» Lise Eğitimi
Okullarımızda Sunulan Bazı Eğitim Programları
» General English,
» Business English,
» TESL, TESOL, TEFL, CELTA, DELTA ve ELT Diploma,
» TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, Trinity, GRE, SAT1,2 Preparation,
» Cambridge Examination FCE, CAE, CPE, PET,
» Work Internship,
» Global Marketing,
» International Trade,
» International Finance,
» Human Resources,
» I.T.
» Business Law,
» Accounting,
» Business Administration,
» Teacher Training,
» Medical English Courses,
» Study & Work Program,
» E-Business,
» Internet Marketing ve daha birçok programı incelemek için web sitemizde yer alan Dil Okulları Rehberi, Yaz Okulları Rehberi ve Sertifika &Diploma Rehberi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Her zaman var olan yabancı dil öğrenme gerekliliği, Türkiye’nin Avrupa Birliği üyelik sürecine girdiği şu günlerde daha da önem kazanmıştır. Her yıl binlerce öğrenci üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmaktadır. Ancak mezun olan her öğrenciye iş yaratma potansiyeli olmayan iş dünyasında avantajlı olmanın ve iş bulup ideal kariyer fırsatlarını yakalamanın yolu yurtdışında eğitim almaktan geçer. Artık çoğu zaman tek yabancı dil bilmenin dahi yeterli olmadığı gözlemlenen İnsan Kaynakları araştırma raporlarında, yurtdışında alınacak bir dil eğitiminin özellikle akıcı bir aksana sahip olmak için gerekli olduğu düşünülmektedir. Bu sayede üniversitelerden yeni mezun olmuş ve henüz iş tecrübesi olmayan gençlerin ideallerindeki işe sahip olma avantajları artmaktadır.
Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Verdiğimiz Alanlar
» Dil Okullarına kayıt ve yerleştirme,
» Üniversite ve Master Programlarına kayıt ve yerleştirme,
» Çocuklar ve Gençler İçin Yurtdışı Yaz Okulları,
» Yönetici ve İş Adamları İçin Executive Programlar,
» Sertifika & Diploma Programları kayıt ve yerleştirme,
» Sınav hazırlık Programları; IELTS, TOEFL, PTE ve Trinity
» Vize müracaat işlemleri,
» Öğrenciler için ekonomik uçak bileti temini,
» Yurtdışında sağlık sigortası temini,
» Farklı konaklama seçenekleri ve Havaalanı karşılama

Almayı düşündüğünüz eğitimin sizleri hedeflerinize ulaştıracak bir eğitim olup olmadığı konusunda uzman eğitim danışmanlarından fikir almadan karar vermeyin.
Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti Almanın Önemi
Neden Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?
 
Daha Ekonomik Kayıt Olma Olanağı
Türkiye'de herhangi bir danışmanlık firmasına başvurarak yurtdışına eğitim için gitmeniz, doğrudan bir okul ile yazışıp gitmenize göre her zaman daha ekonomiktir. Danışmanlık firması ile gittiğinizde hiç bir zaman daha fazla ödemezsiniz, aksine bazı danışmanlık firmaları yurtdışındaki okullardan grup indirimi aldığı için genelde aynı eğitim için daha az ödersiniz.
 
Maddi Avantaj
Kendiniz doğrudan yurtdışındaki bir eğitim kurumuna başvurduğunuzda genellikle okulun indirimsiz fiyatlarından ücretlendirilirsiniz veya çok düşük oranda indirimden yararlanırsınız fakat her sene bu okula yüzlerce öğrenci gönderen bir danışmanlık şirketi aracılığı ile başvurmanız durumunda sadece bu danışmanlık şirketi öğrencilerine uygulanan %40'a varan oranlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu başvurunuz ile ilgili her türlü posta ve haberleşme giderlerini karşılamanız gerekir. Ancak, başvurunuzu bir  danışmanlık şirketi aracılığı ile yaptığınızda tüm yazışmalar, posta ve her türlü telefon giderleri firma tarafından sizden herhangi bir ücret talep edilmeden yapılır. Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2004 yılından beri her sene yurtdışındaki okullara toplamda 1.000'den fazla öğrenci göndermektedir. Çalıştığımız 500 civarında okulun sadece Pasifik öğrencilerine uyguladıkları indirimleri bulunmaktadır. 
 
Kısa Sürede Kayıt Olanağı
Danışmanlık firmaları, sizin haftalar içinde yapabileceğiniz tüm işlemleri en fazla 1–2 günde tamamlar. Bu şekilde önemli bir zaman tasarrufunda bulunmuş olursunuz.
 
Vize Avantajı
Danışmanlık firmasına başvurduğunuzda vize alma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü elçilikler ve konsolosluklar vize işlemi esnasında tanınmış bir danışmanlık firmasına başvuran öğrenciler için kolaylık gösterirler.
 
Doğru Okul Seçimi
Danışmanlık firmaları, sizin ile aynı dili konuşan, yurtdışı deneyimi olan profesyonel danışmanlara sahiptir. Bu danışmanlar, gitmeyi düşündüğünüz ülkeyi ve okulu daha önce bizzat giderek görmüştür. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun okulun seçiminde size önemli yararlar sağlarlar, Okul ile ilgili artıları ve eksileri anlatmanın yanı sıra, siz daha okula gitmeden okulu net bir şekilde tanımanıza yardımcı olurlar.
 
Ulaşım Kolaylığı
Danışmanlık firması gideceğiniz ülkeye, indirimli uçak bileti temininde size yardımcı olur.
 
Karşılama, Sağlık Sigortası ve Kalacak Yer Temini
Yurtdışına çıktığınızda havaalanında sorunsuz karşılanmanız, sağlık sigortanızın işlevsel olması ve kalacak yerinizin ayarlanmasında danışmanlık firmaları benzersiz yardımlarda bulunurlar.
 
Eğitiminiz Süresince Destek
Yurtdışında yaşadığınız zorlukları aşmada  size ücretsiz danışmanlık ve rehberlik yaparlar. Doğru bir danışmanlık firması, kendisine başvurduğunuz ilk günden, yurtdışında eğitim alıp sağlıklı olarak geri döndüğünüz son güne kadar, yurtiçinde ve yurtdışında karşılaştığınız sorunların giderilmesinde, haklı nedenler ile yaptığınız yardım isteklerinde daima sizin yanınızda olur.
 
Ailenize Moral Desteği
Yurtdışına gidecek öğrencinin, yurtdışındaki yaşamı konusunda belki de dünyada en çok endişe duyan veliler Türk velilerdir. Yurtdışı eğitim firmaları veli ve öğrenci arasında köprü görevi üstlenerek öğrencinin verimli eğitim almasını sağlar.