Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Kalite Politikamız
Kalite Politikamız
English UK Pasifik Yurtdisi Egitim Danismanligi English UK üyeligine Türkiye’den kabul edilen ilk danismanlik sirketidir.

English UK Kimdir ?

Önde gelen egitim derneklerinden biri olan English UK in dünya genelinde 400 den fazla üyesi bulunmaktadir. 2004 yilinda “The Association of Recognised English Language Services” ve “The British Association of State English Language Teaching” isimli iki dernegin birlestirilmesiyle ortaya çikmistir.

Ülkemizde ise English UK tarafindan üyelik verilen ilk danismanlik sirketi Pasifik Yurtdisi Egitimdir.

Pasifik Yurtdisi Egitim Türkiyenin ilk English UK Üyesi Danismanlik Sirketidir.
British Council Pasifik Yurtdisi Egitim British Council tarafindan ruhsat verilmis bir danismanlik sirketidir.

British Council Kimdir?

Ingiltere’nin diger ülkelerle olan kültürel iliskilerini gelistirmekle görevlendirilen British Council, bu misyonla Ingiltere Konsolosluguna bagli olarak çalisan en önemli kurulustur.

British Council basta Istanbul ve Ankara merkezleriyle beraber Türkiye’de pek çok bölgede aktif olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

British Council, Ingiltere ve Türkiye’deki kisiler ve kurumlar arasinda kalici iliskiler kurmak için Ingilizcenin yani sira sanat, bilim, toplumsal çalismalar ve hükümet reformlari gibi pek çok alanda çalismalar sürdürmektedir.
Quality English Pasifik Yurtdisi Egitim Danismanligi, Ingiltere’nin en büyük egitim derneklerinden biri olan Quality English üyesi bir yurtdisi egitim danismanlik sirketidir.

Quality English Kimdir?

Merkezi Ingiltere’de bulunan Quality English dünyanin en prestijli egitim dernekleri arasinda yer almaktadir. Dünyanin dört bir yanindaki en kaliteli dil okullarini ve yurtdisi egitim acentelerini bir kurum altinda bir araya getirmektedir. Quality English çok titiz incelemeler sonucunda üyelik kabulü yapmaktadir. Pasifik Yurtdisi Egitim, Temmuz 2009 tarihi itibariyle Quality English tarafindan sertifikalandirilmis bir yurtdisi egitim firmasidir.