Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  Kalite Politikamız
Kalite Politikamız
English UK Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı English UK üyeliğine Türkiye’den kabul edilen ilk danışmanlık şirketidir.

English UK Kimdir ?

Önde gelen eğitim derneklerinden biri olan English UK in dünya genelinde 400 den fazla üyesi bulunmaktadır. 2004 yılında “The Association of Recognised English Language Services” ve “The British Association of State English Language Teaching” isimli iki derneğin birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır.

Ülkemizde ise English UK tarafından üyelik verilen ilk danışmanlık şirketi Pasifik Yurtdışı Eğitimdir.

Pasifik Yurtdışı Eğitim Türkiyenin ilk English UK Üyesi Danışmanlık Şirketidir.
British Council Pasifik Yurtdışı Eğitim British Council tarafından ruhsat verilmiş bir danışmanlık şirketidir.

British Council Kimdir?

İngiltere’nin diğer ülkelerle olan kültürel ilişkilerini geliştirmekle görevlendirilen British Council, bu misyonla İngiltere Konsolosluğuna bağlı olarak çalışan en önemli kuruluştur.

British Council başta İstanbul ve Ankara merkezleriyle beraber Türkiye’de pek çok bölgede aktif olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

British Council, İngiltere ve Türkiye’deki kişiler ve kurumlar arasında kalıcı ilişkiler kurmak için İngilizcenin yanı sıra sanat, bilim, toplumsal çalışmalar ve hükümet reformları gibi pek çok alanda çalışmalar sürdürmektedir.
Quality English Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İngiltere’nin en büyük eğitim derneklerinden biri olan Quality English üyesi bir yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir.

Quality English Kimdir?

Merkezi İngiltere’de bulunan Quality English dünyanın en prestijli eğitim dernekleri arasında yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki en kaliteli dil okullarını ve yurtdışı eğitim acentelerini bir kurum altında bir araya getirmektedir. Quality English çok titiz incelemeler sonucunda üyelik kabulü yapmaktadır. Pasifik Yurtdışı Eğitim, Temmuz 2009 tarihi itibariyle Quality English tarafından sertifikalandırılmış bir yurtdışı eğitim firmasıdır.