Danışma Hattı
0216 550 31 54
0850 241 12 12
Bizi Takip Edin
WhatsApp'tan Ulaşın
Pasifik Yurtdışı Eğitim  >  İSMMMO Üyelerine Özel Fırsatlar
Pasifik Yurtdisi Egitim ile Istanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müsavirler Odasi (ISMMMO) arasinda imzalanan protokol neticesinde, ISMMMO üye ve stajyerlerine özel ekstra indirimlerden yararlanmak için acele edin.

Pasifik Yurtdisi Egitim ve Istanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müsavirler Odasi (ISMMMO) arasinda imzalanan protokol neticesinde, ISMMMO ya bagli üye ve stajyerler ile bu kisilerin akrabalarina ekstra indirimler sunulmaktadir. 
Ögrenciler, okullarin o andaki sunmus oldugu indirimlerin yani sira %10 ile %50 arasinda oranlarda ekstra bir indirim hakkina sahip olacaktir.
%10'luk indirim orani Pasifik Egitim tarafindan taahhüt edilmis olup 2 hafta ve üzeri süreli tüm kurslar için geçerlidir.
Okullarin teklif etmis olduklari arti indirim oranlari için minimum 12 veya 24 hafta kayit olma zorunlulugu bulunmaktadir.
Ayrica tüm ISMMMO stajyer ve üyelerine alanlari ile ilgili finans, muhasebe ve isletme gibi alanlardaki sertifika programlari için deneyimli danismanlardan kariyer gelistirme oryantasyonu düzenlenmektedir.
Tüm ISMMMO stajyer ve üyelerine özel yurtdisi egitim danismanligi, kayit ve vize islemleri için herhangi bir hizmet bedeli tahsil edilmeyecektir.
Pek çok ülkede bulunan yüzlerce okul ve firsatlardan yararlanmak için acele edin!
 
Indirim sunulan ülkeler:
Ingiltere
Amerika
Kanada
Avustralya
Yeni Zelanda
Malta
Ispanya
Italya
Almanya
Fransa
Japonya
Çin
Rusya
Istanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müsavirler Odasi (ISMMMO) web sitesindeki anlasmali kurumlar listesinde Pasifik Yurtdisi Egitim'i görmek için ISMMMO web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
ISMMMO web sitesi üzerinden protokole ulasabilirsiniz.

Okullara göre indirimler hakkinda detayli bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.